poniedziałek, 24 czerwca 2013

Dom Nocy PC i Kristin Cast

Przez ten upał nie mogę haftować - strasznie pocą mi się ręce:( Nadrabiam więc lekturą. Aktualnie czytam serię Dom Nocy PC i Kristin Cast. 
Tak, tak, o wampirach:) Całkiem ciekawie napisana, ale raczej dla młodzieży. Dwa pierwsze tomy niezwykle mnie wciągnęły, ale kolejne już są według mnie pisane na zamówienie, czyli jak ja to nazywam - komercha:P
Niemniej jednak zachęcam do czytania:)


Zoey Montgomery to zwyczajna szesnastolatka, która dzieli życie między szkolną monotonię a rodzinną niesielankę. Pewnego dnia wszystko się zmienia. Zoey zostaje Naznaczona i przyłącza się do grona adeptów szkoły Domu Nocy. Tylko tam jej ciało może przejść niezbędną Przemianę, by mogła stać się dorosłym wampirem. Dziewczyna próbuje odnaleźć się w nowym, fascynującym świecie.  Otoczona wrogami i sprzymierzeńcami pragnie wykorzystać swe wyjątkowe predyspozycje, by zgłębić tajemnice Domu Nocy. Ku jej zaskoczeniu niezwykle pomocny okazuje się Erik, jeden z najbardziej atrakcyjnych i utalentowanych wampirów w szkole.

I tak dalej...:)

2 komentarze:

  1. niestety często tak jest, że pierwszy, drugi tom są świetne a potem to już tylko naciąganie na siłę..:)

    OdpowiedzUsuń
  2. hehehe niedawno też miałam wene że czytałam książki o tematycze wampirzej itp. Wcześniej czytałam wyciskacze łez Sparksa -oj tak morza łez a teraz... teraz mi czasu braknie. A z chęcią bym coś poczytała.

    OdpowiedzUsuń